Добро пожаловать: гость! Вход | Регистрация Текущее время: Чт окт 28, 2021 1:27 pm

Заміна антифріза Volvo XC60 T5

ДВС, системы подачи топлива, зажигания, смазки, охлаждения и т.пр.

Модераторы: Viking, DrEvil

Заміна антифріза Volvo XC60 T5

Сообщение Sergio Ukraine » Вс сен 19, 2021 11:48 am

Комп‘ютер повідомив що рівень охолоджуючої рідини критичний. Тимчасово вирішив питання шляхом доливки дисцильованої води (близько 700 мл). Але наближається холодна пора року і в ідеалі було б добре зробити повну заміну антифрізу. Річ в тому що я гадки не маю який антифріз заливав попередній власник, отже експерементувати з доливанням не наважився. Можу лише додати що машина пригнана зі штатів і рідний антифріз, як на мене, зеленого кольору. Хто володіє коректною інформацією стосовно заміни охолоджуючої рідини в Volvo XC60? Буду вдячний
Sergio Ukraine
Новичок
Новичок

Автомобиль: Volvo XC60
Клубная карта №: 0

Re: Заміна антифріза Volvo XC60 T5

Сообщение Mihail » Вс сен 19, 2021 12:21 pm

Антифріз вибирають не за кольором, а за основою і набором присадок. З точки зору специфікації Фольксваген це G11...G13. У двох різних виробників один і той же антифріз може мати різний колір (наприклад, синій і червоний).
Mihail
VIP
VIP

Автомобиль: 460

Сообщение Sergio Ukraine » Вс сен 19, 2021 1:44 pm

Mihail писал(а):Антифріз вибирають не за кольором, а за основою і набором присадок. З точки зору специфікації Фольксваген це G11...G13. У двох різних виробників один і той же антифріз може мати різний колір (наприклад, синій і червоний).

Дякую за базову інформацію але хочу конкретики. Який саме антифриз заливають в цю конкретну модель Volvo? Якщо маєте посилання на ресурси, зазначьте будь-ласка. І в решті решт що з цього приводу рекомендує виробник?
Sergio Ukraine
Новичок
Новичок

Автомобиль: Volvo XC60

Сообщение Mihail » Вс сен 19, 2021 4:51 pm

Можливо, буде корисним.
До 2013 року включно G12+.
З 2014 року G12++.
Фирмой Volkswagen для силикатных антифризов установлена спецификация VW TL 774-C / G11, выпускающиеся в соответствии с ней антифризы имеют сине-зелёную окраску.

В США «традиционные» антифризы в основном фосфатные или фосфатно-силикатные, как правило зелёного цвета.

Джерело
Mihail
VIP
VIP

Автомобиль: 460

Вернуться в Двигатель